خانه دربارهی ما

سرویس

نمایه شرکت

Guangzhou Masson Science & Technology Industrial Co.، Ltd.، موسسه سابق صنعت سبک گوانگژو ، یکی از پیشروان صنعت صنایع غذایی و فناوری چین است ،.مارک VIVID مابه مدت 20 سال به عنوان یک شرکت تولید و خدمات امولسیفایر رشد کرده و توسعه یافته است.ما به عنوان یک شریک تجاری حرفه ای ، صادقانه و قابل اعتماد ، همیشه به توسعه و ارائه محصولات سفارشی اختصاص داده ایم.

 

چین Masson Group Company Limited نمایه شرکت 0

 

محصول برتر شامل: GMS (E471) مونوگلیسیریدهای مقطر ، مونو و دی گلیسیریدها ، PGE (E475) ، SPAN (E491 492) ، CITREM (E472 c) ، DATEM (E472 e) ، SMG (E472 g) ، SSL (E481 i) ، عامل ضد کف ، امولسیفایر کیک و غیره. دارای گواهینامه ISO 9001 ، HACCP ، MUI HALAL ، OU Kosher ، FSSC22000 معتبر هستند.

 

چین Masson Group Company Limited نمایه شرکت 1

 

علاوه بر این ، شرکت ما سالها با دانشگاههای معروف بین المللی همکاری کرده است.CITREM ، DATEM ، مونوگلیسیریدهای ساکسیله ، PGE و سیستم کاربردی کامپوند که برای حل مشکلات پایداری امولسیون و کف کردن تورم ایجاد شده است ، نیازهای با کیفیت مشتریان ما را برآورده می کند.

 

چین Masson Group Company Limited نمایه شرکت 2

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Masson قبلا در سال 1896 به عنوان یکی از اولین شرکت های حرفه ای تولید خمیر دندان در چین تاسیس شد. گروه کارخانه خمیر دندان گوانگژو سابق گوانگژو Masson Group Company Limited در سال 1993 تبدیل شده است. از آن زمان، از طریق اصلاحات و نوآوری، Masson Group یک شرکت فناوری پیشرفته متنوع و جامع است که مالکیت چندین شعبه تجاری از جمله مراقبت از حفره دهان محصولات، مواد افزودنی مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت از پوست، و تجهیزات تکنولوژی جداسازی سلامت، و همچنین املاک و مستغلات و تجارت بین المللی. Masson Group در حال حاضر توسط اداره دولتی صنایع و بازرگانی تأسیس شده است و امروزه یک گروه بزرگ و متشکل از صنایع متقابل و منطقه ای است که با هم ادغام علم، فناوری، تجارت و سرمایه گذاری می کنند. هدف این گروه: «تحویل محصولات با کیفیت بالا، ایجاد کیفیت با کیفیت بالا»، Masson Group به طور مداوم نام تجاری معروف و بهبود رقابت اصلی را ایجاد می کند.

Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : VIVID

تعداد کارمندان : 800~1000

فروش سالانه : 25Million-30Million

سال تاسیس : 1993

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Masson Group Company Limited گواهینامه ها چین Masson Group Company Limited گواهینامه ها چین Masson Group Company Limited گواهینامه ها چین Masson Group Company Limited گواهینامه ها